SKKT - 2018/2019

W dniach 5-6 października 2018 r. odbył się finał XXIII edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację w Tarnawie Dolnej. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w kategorii szkół podstawowych. Na sukces ten przez cały rok pracowały 3 zespoły. Ponadto zajęliśmy I miejsce w marszach nocnych w kategorii TD. W kategorii gimnazjalnej naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły z obecnych klas ósmych, które również świetnie sobie poradziły, konkurując często z młodzieżą o rok starszą.

Drużynowo punktacja wyglądała następująco:
Kategoria TD (podstawówka)
I miejsce - Pandusie (Dominika Hydzik, Emilia Pieczonka, Oliwia Kumorek, Zuzannna Kosek)
II miejsce - Czarno-Biali (Karol Jarkowski, Mateusz Kowalczyk, Dawid Cygan)
III miejsce - Drzewołazy (Joanna Stuglik, Natalia Kruliczak, Milena Wójcik)
Kategoria TM (gimnazjum)
III miejsce - Pompa Team (Norbert Handzlik, Bartosz Więcek, Nikodem Płonka, Jakub Pietrykowski)
IV miejsce - Lasołazy (Maciej Tatar, Wiktor Pałosz, Mikołaj Chmura)

Brawo! Gratulujemy sukcesu! Życzymy powodzenia w XXIV edycji Marszów na Orientację!
Opiekun SKKT i członkowie koła serdecznie dziękują pani Marzenie Pałosz i panu Bartłomiejowi Sołtysiewiczowi za pomoc w organizacji i za opiekę podczas zawodów.