20 września 2015 r. odbył się Ogólnopolski Bieg Powsinogi. Nasi uczniowie, jak co roku, spędzili niedzielne przedpołudnie na stadionie w Wadowicach i zmierzyli swoje siły na dystansie 400m. 45-cioosobowa reprezentacja naszej szkoły stanęła na starcie. Wszyscy spisali się znakomicie, a największym sukcesem pochwalić się może Patrycja Porzuczek z kl. 6b, która wystartowała na dystansie 5 km i zajęła II miejsce w kategorii wiekowej 12- 15 lat. Dominik Leńczowski (5a) zajął I miejsce, Wiktor Pałosz (5a) - II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Blisko podium były: Dominika Balonek (5a) - IV miejsce i Małgosia Łozińska (3b) - IV miejsce. Gratulujemy i cieszymy się bardzo, że aktywnie spędziliście swój wolny czas.