22 października 2015 r. obchodziliśmy Święto Szkoły. Najważniejsze punkty obchodów to: zaprzysiężenie nowego składu pocztu sztandarowego (Filip Chudy, Natalia Paduchowska, Dominika Szafraniec), apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II przygotowany przez uczniów z kl. 5b z pomocą zespołu "Tremusie" oraz udział we Mszy św.

W tym dniu zakończyliśmy także akcję "Tydzień dobrego chleba". Od rana dzieci przynosiły bochenki chleba upieczone w domu przez rodziców i dziadków. Wszyscy podziwiali piękne stoły z pieczywem, a także mieli okazję degustować wybrane chlebki. Gościem na apelu była p. dyrektor Ludwika Tkacz, która podzieliła się wspomnieniami z wizyty szkolnej społeczności u naszego patrona 11 lat temu. Na koniec wręczone zostały nagrody za konkurs recytatorski klas młodszych, turniej tabliczki mnożenia oraz konkurs fotograficzny "Wspomnienia z wakacji". Niespodzianką był występ taneczny uczennicy z klasy 1d - Amelii Sabudy. To był udany dzień!

LISTA OSÓB, KTÓRE UPIEKŁY CHLEB NA NASZE ŚWIĘTO