W dniach 14-15 stycznia na wielopokoleniowym kolędowaniu zebrali się ukochani dziadkowie, babcie oraz rodzice naszych uczniów.
W czwartek występowali uczniowie z klas 3-6 - śpiewali kolędy, grali na intrumentach, najmłodsi zatańczyli z hula-hoopami oraz przypomnieli piosenki z czasów młodości babć i dziadków. Wśród występujących dzieci rozlosowano upominki - niespodzianki dla babć i dziadków ufundowane przez kwiaciarnię "Malwa" i "Power Flower", restaurację NovaPlus, Cukiernię Wadowice, „Galicjankę”, lodziarnię Caterina, Restaurację "Dworek Mikołaj", Kebab Fred, sklep Lewiatan Pod Skarpą.
W piątek koncert z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka przygotowały dzieci z 0-2. Nie zabrakło życzeń, tańców ludowych i nowoczesnych. Miłym upominkiem dla najliczniejszych grup (babcie Marie i dziadkowie Janowie) była podkładka pod kubek.
Oba wieczory uświetniła grupa kolędnicza z klasy b6. Przebierańcy z Gwiazdą i Turoniem na czele złożyli wszystkim zgromadzonym noworoczne życzenia.
Na każdego gościa przy wyjściu czekała ręcznie robiona zakładka do książki. Działał kącik czytelniczy oraz "Anielski kiermasz", który prowadziła pani Katarzyna Rychlik z Pracowni Ceramiki Artystycznej. Poczęstunek dla gości ufundowali rodzice uczniów oraz Rada Osiedlowa nr 9. Za pomoc w organizacji tego dwudniowego święta wszystkim gorąco dziękujemy!

ZDJĘCIA Z KONCERTU KLAS 3-6

ZDJĘCIA Z KONCERTU KLAS 0-2