Sześcioro uczniów naszej szkoły uczestniczyło w gminnym konkursie ortograficznym "Mistrz Ortografii 2018", który odbył się 16 maja w Wadowickim Centrum Kultury. Nasi szkolni mistrzowie zmierzyli się z trudnym tekstem dyktanda. Podczas gdy jury sprawdzało prace, uczestnicy konkursu spokojnie (a może tylko ukrywali emocje) obejrzeli film pt. "Piotruś Królik" w kinie Centrum. Po seansie ogłoszono wyniki. W kategorii klas I-III drugie miejsce zajął Jan Ścibielski, a wyróżnienie otrzymał Karol Wysogląd. Nagrody i dyplomy wręczyły: pani wiceburmistrz Wadowic Ewa Całus, pani Halina Stuglik z ZOPO oraz pani Grażyna Żuk - dyrektor SP w Wysokiej, która była organizatorem konkursu. Bardzo cieszymy się z sukcesów naszych trzecioklasistów! Pozostałym uczestnikom życzymy połamania pióra za rok!