1 października 2014 r. mimo deszczowej pogody reprezentacja biegaczy naszej szkoły brała udział w Powiatowych Indywidualnych Biegach Przełajowych, które odbyły się na stadionie "Skawa" w Wadowicach. Każdy miał do pokonania dystans 1000m. Awansowało po sześciu najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej. Aż 9 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Jeszcze nigdy tak liczną ekipą nie reprezentowaliśmy powiatu wadowickiego na lotnisku sportowym w Nowym Targu. Czekamy na 8 października 2014 r. Trzymamy za Was kciuki!

A oto zwycięzcy: M. Woś (4b), W. Pałosz (4a), O. Węgrzyn (5a), D. Tyrała (5b), M. Sumera (6c), N. Stuglik (6b), O. Sumera (6c), J. Woś (6b),  Ł. Kubera (6a). Gratulujemy!