11 grudnia 2014 r. klasy 4a i 4b wzięły udział w naszej szkole w świątecznym konkursie z języka angielskiego. Każdą klasę reprezentowała 4-osobowa drużyna chłopców i dziewcząt. Zespoły zaśpiewały kolędy w j. angielskim we wspaniałych przebraniach, przygotowały dla siebie „krakersy” z upominkami. Uczniowie znakomicie poradzili sobie w quizowych konkurencjach. Wykazali się dużą znajomością tradycji brytyjskich. Konkursowi towarzyszyła świąteczna muzyka i wspaniały doping publiczności. Ostatecznie I miejsce zdobyli chłopcy z 4b, II miejsce – dziewczęta z 4a, III miejsce – chłopcy z 4a, a IV miejsce – dziewczęta z 4b. Każdy z uczestników otrzymał    gwiazdki z angielskimi życzeniami, a wygrana klasa 4b otrzymała kalendarz na 2015 r.
Merry Christmas and a Happy New Year!