Dnia 28 stycznia 2015 r. siatkarska reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju siatkarskim, który odbył się w ramach uroczystości inaugurującej udział ZSP nr 3 w Wadowicach w projekcje S.O.S. Siatkarskie Ośrodki Szkolne są wspólną inicjatywą Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
W turnieju wzięły udział dwie nasze drużyny. Zespół dziewcząt to: Ola Sumera, Maja Sumera, Marzena Zaczyńska, Nikola Stuglik, Wiktoria Paśnik, Oliwia Szczerkowska. Dziewczyny grały jak natchnione, zdobywając I miejsce! Drużynę chłopaków reprezentowali: Szymon Brańka, Łukasz Brańka, Kacper Ramenda, Mikołaj Woźniak, Hubert Węgrzyn, David Szczygieł, Łukasz Kubera. Po ciężkich bojach chłopcy zdobyli III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!