12 lutego 2015 roku uczniowie szóstych klas z naszej szkoły odwiedzili koleżanki i kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 5. Po oficjalnym powitaniu przez pana dyrektora Tadeusza Włodka, zaśpiewał dla nas zespół Feniks i Asterix oraz zatańczyła grupa szóstoklasistek. Następnie wszystkich uczniów zebrano w cztery grupy. Każda z grup brała udział w ciekawych zajęciach promujących szkołę (doświadczenia fizyczne, chemiczne, prezentacja o działalności szkoły, rysowanie kosmosu). Na koniec wzięliśmy udział w różnych konkurencjach sportowych i rywalizowaliśmy między klasami. Było dużo emocji! Bardzo nam się podobało w „Piątce”! Żałowaliśmy, że już musimy wracać. Nauczycielom i uczniom z SP5 dziękujemy za gościnę!