W dniach 10-12 czerwca 2016 r. odbył się finał XXI edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację. Bazą rywalizacji był przepięknie położony budynek Gimnazjum w Jaszczurowej. Naszą szkołę reprezentowało 5 drużyn. Odnieśliśmy ogromny sukces, zdobywając I miejsce w kategorii szkół podstawowych za marsze dzienne oraz I miejsce w kategorii młodzieży do lat 16 za marsze nocne.

Rywalizacja szkół:
I miejsce dla najlepszej szkoły podstawowej w XXI edycji AndInO
Rywalizacja drużynowa - marsze dzienne:
II miejsce - Pingwiny z Madagaskaru (Patrycja Porzuczek, Klaudiusz Widlarz, Wojciech Popiel)
III miejsce - Pompa Team (Bartosz Więcek, Norbert Handzlik)
Rywalizacja drużynowa - marsze nocne:
I miejsce - Leszcze Kleszcze (Patrycja Porzuczek, Wojciech Popiel, Klaudiusz Widlarz, Bartosz Więcek, Norbert Handzlik)
II miejsce - Pomidorowa (Dawid Cygan, Mateusz Kowalczyk, Karol Jarkowski, Maciej Skrzyński, Szymon Kula)
III miejse - Night Elite (Wiktor Pałosz, Maciej Tatar, Mikołaj Chmura, Nikodem Widlarz).

Gratulujemy! Życzymy powodzenia w XXII edycji Marszów na Orientację!