W czwartek 10 maja 2018 r. czworo uczniów z naszej szkoły (Dominika Hydzik, Julia Bliźniak, Dawid Cygan i Łukasz Żmij) miało okazję wykazać się wiedzą o Janie Pawle II podczas Międzyszkolnej gry terenowej "Wadowice Karola Wojtyły". W zabawie uczestniczyło siedem szkół z gminy Wadowice. Nasi szóstoklasiści świetnie sobie poradzili z rozwiązaniem trudnych zadań, jakie organizator dla nich przygotował na Szlaku Karola Wojtyły. Finał imprezy miał miejsce na terenie Mini Zoo "Kucyk" w Inwałdzie, gdzie uczestnicy mogli zwiedzić Park Zwierząt i posmakować tamtejszej kuchni. Zadowoleni uczniowie do Wadowic wrócili parkową ciuchcią. Dziękujemy organizatorom: Szkole Podstawowej nr 2 w Choczni oraz Mini Zoo "Kucyk" w Inwałdzie za świetną zabawę i możliwość pogłębienia wiedzy o naszym patronie.