W tym tygodniu odbyły się dwa wojewódzkie finały Igrzysk Szkół Podstawowych, w których uczestniczyli reprezentanci naszej szkoły.

W poniedziałek 9 lutego w Olkuszu o tytuł najlepszego szachisty w Małopolsce walczył Kacper Smaza. Udział w turnieju zakończył na 33. miejscu. Przypominamy, że po raz pierwszy uczeń naszej szkoły awansował do etapu wojewódzkiego.

Jak co roku nasi pływacy próbowali swoich sił z najlepszymi pływakami w województwie. 11 lutego w Chrzanowie odbył się finał w pływaniu. Na starcie stanęło ok. 200 dziewcząt i 200 chłopców. Nasz najlepszy wynik to 17. miejsce Alicji Węgrzyn (styl grzbietowy). Dalsze lokaty zajęli: David Szczygieł - 18. m. (styl dowolny), Patrick Szczygieł - 22. m. (styl grzbietowy), Wiktoria Paśnik - 28. m. (styl dowolny) i nasza najmłodsza zawodniczka Oliwia Chowaniec - 46. m. (styl dowolny).

Jesteśmy z Was dumni, że wspaniałą sportową postawą i walką reprezentowaliście naszą szkołę. Życzymy Wam dalszych sukcesów!