Wydarzenia - 2012/2013

Ponieważ październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, w naszej bibliotece z tej okazji pojawiła się specjalna gazetka ścienna, wystawy nowości książkowych, a pod koniec miesiąca - wystawa książek polecanych na Halloween. Ogłoszone zostały dwa konkursy: dla najmłodszych na prezent dla Kubusia Puchatka, dla uczniów klas starszych - na prezentację multimedialną przedstawiającą znanego pisarza. Na czytelnicze zajęcia połączone z oglądaniem prac konkursowych - prezentów dla Puchatka, zaproszeni zostali pierwszoklasiści oraz zerówkowicze. Raz w tygodniu w bibliotece pojawiały się niespodzianki: rozdawane były zakładki do książek, kolorowanki; odbyły się także warsztaty robienia zakładek z origami. Przede wszystkim pojawiły się nowe gry i puzzle - teraz w bibliotece istnieje możliwość grania nie tylko w scrabble, ale i w szachy, warcaby, chińczyka i inne gry logiczne. Dziękujemy Radzie Rodziców za fundusze przekazane na ten cel.