Wydarzenia - 2012/2013

Dnia 11 listopada 2012 r. przypadała 94. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Nasza szkoła także przyłączyła się do obchodów Narodowego Święta Niepodległości. W piątek zespół wokalny "Tremusie" wystąpił na Koncercie Pieśni Patriotycznych, który miał miejsce w Wadowickim Centrum Kultury.
W niedzielę delegacja uczniów wraz z dyrekcją wzięła udział we mszy św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Piotra Apostoła. Następnie złożyli wiązankę kwiatów pod pomnikiem 12. p.p.
W poniedziałek uczniowie uczestniczyli w audycji muzycznej poświęconej polskim pieśniom patriotycznym.
13 listopada odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy 6c. Oprawą muzyczną zajął się zespół "Tremusie".