Wydarzenia - 2012/2013

3 grudnia 2012 r. w naszej szkole odbył się etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

1. Wgląd do prac uczestników konkursu: 10 grudnia 2012 r. od 15:30 – 17:30 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach w sali nr 14.
  2. Zgodnie z regulaminem konkursu "Do zadań przewodniczącego komisji rejonowej należy udzielanie odpowiedzi uczestnikom konkursu lub/i ich rodzicom (prawnym opiekunom) na pytanie kierowane drogą elektroniczną na temat liczby punktów uzyskanych przez uczestnika w czasie etapu rejonowego. Pytanie kierowane  drogą elektroniczną musi zawierać wskazanie: osoby, od której pochodzi (imię i nazwisko), adres (kod pocztowy, miejscowość, ulica, numer domu), przedmiot sprawy (pytanie o liczbę punktów uzyskaną przez ucznia wymienionego z imienia i nazwiska)". Pytania proszę kierować na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
  3. Opublikowanie listy uczestników zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego wraz z listą zawierającą wyniki punktowe wszystkich uczestników etapu rejonowego: 3 stycznia 2013 r.