Wydarzenia - 2013/2014

W sobotę 31 maja 2014 r. nasi uczniowie byli bohaterami IV Biegu Solidarności wadowickimi śladami Jana Pawła II. Na miejsce startu dotarła 42-osobowa reprezentacja naszej szkoły. Wystartowało ok. 250 zawodników z wadowickich szkół podstawowych. Każdy zawodnik przebiegł dystans 1800m. Ku naszemu ogromnemu zaskoczeniu i zadowoleniu na metę pierwszy przybiegł Jakub Woś (5b),  drugi - Jakub Lizoń (6c), trzeci - Dawid Tyrała (4b). I kolejne wspaniałe zaskoczenie wśród dziewczynek - pierwsza na metę przybiegła Katarzyna Tyrybon (6c), druga - Maja Sumera (5c), trzecia - Zuzanna Pałosz (6c). Pierwszy raz zdarzyło się, żeby uczniowie z jednej szkoły zajęli podium, zdobywając I, II, III miejsce w kategorii chłopców i dziewcząt. Każdy biegacz otrzymał pamiątkowy medal i słodycze, a zwycięzcy wspaniałe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Bardzo się cieszymy z tak ogromnego sukcesu. Życzymy Wam, abyście rozwijali wasze talenty i z ochotą biegali z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy z Was dumni, że tak wielu z Was aktywnie spędziło to sobotnie popołudnie.