Wydarzenia - 2014/2015

Dnia 11 i 12 maja 2015 r. odbyły się Zawody Piłki Nożnej na szczeblu gminnym.
Zawody odbyły się na boisku przy Szkole Podstawowej nr 5 w Wadowicach. W finale dziewcząt spotkały się drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 5. Po zaciętej walce nasze dziewczęta uległy konkurentkom 3:0. Należy dodać, że obie drużyny spotkały się w rozgrywkach eliminacyjnych i wynik był dokładnie odwrotny.
W kategorii chłopców ze szkół podstawowych najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 4 przed reprezentacją Szkoły Podstawowej nr 1. Serdeczne gratulacje!

Drużyna dziewcząt: Ola Sumera, Marzena Zaczyńska, Oliwia Szczerkowska, Wiktoria Paśnik, Dominika Hombesch, Nikola Tuchowska, Amelia Szczurowska oraz Karolina Kręcioch
Drużyna chłopców: Łukasz Kubera, Kacper Ramenda, Kuba Spólnik, Grzesiek Ludwikowski, Tomek Hareńczyk, Norbert Glanowski, Szymon Brańka, Szymon Tomczak oraz Dawid Tyrała