Wydarzenia - 2014/2015

6 marca 2015 r. na stoku narciarskim w Spytkowicach odbyły VII Zawody Narciarskie o Puchar Burmistrza Wadowic. W zawodach startowały dzieci i młodzież z gminy Wadowice. Naszą szkołę reprezentowała grupa zapalonych narciarek i narciarzy, którzy osiągnęli duży sukces.
Po pierwszym przejeździe wyłoniono w każdej kategorii po pięć osób, które otrzymały prawo drugiego zjazdu. Suma dwóch zjazdów dała ostateczne rezultaty. W kategorii chłopcy kl. 4-6 I miejsce zdobył Jarek Gąsiorek, II miejsce - Michał Szczygieł. W kategorii dziewczynki kl. 4–6 na podium stanęła Tola Janik, zajmując III miejsce. Najlepszym snowboardzistą został David Szczygieł. W pierwszej piątce najszybszych narciarzy znaleźli się również Karolina Kręcioch oraz Norbert Glanowski. Pozostali członkowie kadry SP1 (Iza Gąsiorek, Patrick Szczygieł, Jakub Paczyński, Kacper Śliwiński) godnie reprezentowali szkołę. Miejmy nadzieję, że w następnych zawodach i dla nich znajdzie się miejsce na podium. Gratulujemy!