Wydarzenia - 2014/2015

Już od tego tygodnia zapraszamy wszystkie dzieci z klas I-III oraz zerówki na zajęcia z robotyki i ciekawe eksperymenty. Zajęcia odbywają się w cyklu cotygodniowych spotkań i trwają dwie godziny lekcyjne:

we wtorki w godz. 8:30-10:15 oraz w środy w godz. 16:00- 17:45.

(Dokładny rozkład zajęć i obowiązujące opłaty na www.robokulka.pl)

Nasi radośni kursanci i wyniki ich pracy

Każde zajęcia zawierają część konstruktorską z wykorzystaniem klocków LEGO i eksperymentalną, gdzie wykorzystujemy przedmioty użytku codziennego. To znakomite połączenie świetnej zabawy i sporej dawki wiedzy. Pod czujnym okiem certyfikowanych opiekunów LEGO dzieci budują roboty oraz wykonują samodzielnie nieskomplikowane doświadczenia, które wzbudzają ciekawość świata i procentują na przyszłość.

RoboKulka:

• proponuje zabawę i jednoczesny rozwój dzieci na wielu płaszczyznach,
  • uczy pracy zespołowej i zdrowej rywalizacji, wyciągania wniosków z przeprowadzonych doświadczeń,
  • wprowadza w zagadnienia z dziedzin ścisłych.