Wydarzenia - 2016/2017

Na początku czerwca w Wadowickiej Bibliotece Publicznej odbył się Wadowicki Festiwal Książki "CzyTOmania".
1 czerwca 2017 r. klasa 3a udała się do biblioteki, gdzie odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci panią Ewą Stadtmuller. Zajęcia były bardzo ciekawe. Pani Ewa prezentowała swoje książki, czytała je i inscenizowała pewne fragmenty z udziałem dzieci, dając im pacynki. Były też rekwizytowe zagadki. Na koniec można było kupić książkę autorki i zdobyć autograf na podarowanej zakładce.
2 czerwca Wadowicką Bibliotekę Publiczną odwiedziła klasa 2b. Uczniowie mili okazję spotkać się z panią Izabellą Klemańską - autorką opowiadań i wierszy dla dzieci oraz muzykologiem. Dzieci pogłębiły swoją wiedzę muzyczną w piękny sposób połączony z literaturą. Każdy dostał zakładkę do książki z autografem.