Wydarzenia - 2017/2018

W poniedziałkowe popołudnie dzieci z Klubu Podróżnika dla klas 1c i 3c pojechały na wycieczkę do Szkoły Psiej Tresury "PsieEgo" do Wieprza. Nasi mali podróżnicy uczestniczyli tam w zajęciach "Lekcja na 4 ŁAPY". Były to zajęcia edukacyjne, z udziałem psa rasy Labrador o imieniu Goran oraz jego przyjaznej koleżanki Dolly. W trakcie zajęć dzieci uczyły się, jak należy dbać o psy. Dzieci miały możliwość zobaczyć pokaz psiego posłuszeństwa. Goran i Dolly pokonywali również tor przeszkód na wysokości, skakali przez przeszkody. Dolly wraz z swoją przewodniczką panią Dorotą przeprowadziły "aerobik" dla dzieci. Nasi podróżnicy pokonywali różne przeszkody, wykonywali ciekawe zadania. Na zakończenie każdy uczestnik warsztatów przeszedł przez trenażer do szkolenia zespołów ratowniczych  i otrzymał odznakę. Nie zabrakło też czasu na małe smakołyki - piekliśmy kiełbaski, chleb, jabłka na ognisku. Zadowolone dzieci wróciły bezpiecznie do Wadowic. A największą radością tego dnia były te dwa przyjazne i sympatyczne psiaki.