Wydarzenia - 2015/2016

14 października 2015 r. o godz. 9 00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.
Dzieci pięknie zaprezentowały się przed swoimi rodzicami. Każda klasa przedstawiła krótki program pod hasłami: RODZINA, SZKOŁA, OJCZYZNA, JAN PAWEŁ II (uczniowie z klasy Ia -  RODZINA, klasa Ib – SZKOŁA, klasa Ic – OJCZYZNA, klasa Id – PATRON JAN PAWEŁ II). Występ poprzedził pięknie zatańczony przez dzieci polonez. Pierwszoklasiści otrzymali gromkie brawa od gości. Rodzice nie ukrywali wzruszenia. Potem nastąpiła część oficjalna.
Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. Pani dyrektor Joanna Zając przypieczętowała akt przyrzeczenia symbolicznym ołówkiem kładzionym na ramię każdej dziewczyny i chłopaka. Z rąk wychowawców wszyscy otrzymali legitymację szkolną. Rodzice obdarowali swoje pociechy pamiątkowymi albumami ze zdjęciami.To było niezwykłe spotkanie.