Wydarzenia - 2015/2016

16 października to Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W tym dniu cała Polska wraz z Jurkiem Owsiakiem i WOŚP już od kilku lat prowadzą akcję, w której chcą pobić rekord w ilości osób, które wykonują resuscytację krążeniowo-oddechową w tym samym czasie czyli przez pół godziny od 12:00 do 12:30. Można było wykonywać te zabiegi pierwszej pomocy w pracy, w urzędzie, w sklepie, w szkole, wszędzie tam gdzie są fantomy. Nasza szkoła też dołączyła się do pobijania rekordu. Tym razem to klasa 4b dzielnie reprezentowała naszą placówkę. Już niebawem dowiemy się czy rekord został pobity i damy Wam od razu znać. A na razie gratulujemy super postawy, to był naprawdę miło spędzony czas. Pozdrawiamy!